Pabandykit bent minute amerika isstovet (2 poza).
Ir taip baigiasi.. - Mano kasmetinis užsispyrimas vasarą turėti gražią figūrą..
Anonimas
5176
Anonimas
5310
DELFINAS :D ooooo taip
Anonimas
5500
#9 ash taipogi shiauliuose. Delfine. 100 laisvu ? 1.00. niekaip neishlendu ish minutes.
Mivo.
5503
#9 Šiauliuose "Delfiną". Bet einu ne į sportinę grupę, o šiaip. Bet ten plaukiojam tai taip pusiau :D
anonimas
5503
sportas yra zjbs... kilnoju bambali alaus ir stiprina mano bicepsus, tricepsus ir riesa ir taip pat presas stipreja
demo.
5503
Na jūs ir 'lievos', sportuoti reikia ne tik vasara, ir ne tik dėl figūros. O dabar dėl to ir esat tokios silpnos.
Anonimas
5503
Sportuoti reikia visalaik, ir grazesnis kunas , ir negriusit po vieno atsispaudimo.
Anonimas
5504
Sportas- sveikata :)
Anonimas
5504
Mano, tai ne.
Vilius_4_eminem
5504
#7 kur baseiną lankai? Kiek 100 laisvu darai?
povilasq
5504
anksciau reikejo rupintis...
Mivo.
5504
Namuose tai žiauriai tingisi ir grynai taip baigiasi. Bet pvz, einu į baseiną ir aš ten jau priversta kažką daryti. tai tai taip kažką įmanoma padaryti.
Anonimas
5504
#5 jei tu vyras, tai nekazka.. ;D
Anonimas
5504
padarau 15. Pries savaite 2 tegaledavau. Neblogai, a?
mirazas
5504
reikia peilį pasidėti po pilvu tada nereiks nei užsispyrimo :)
mirazas
5504
reikia peilį pasidėti po pilvu tada nereiks nei užsispyrimo :)
Anonimas
5504
u tiu tiu
Anonimas
5504
niekada gyvenime taip nebuvo :) kaip pradejau sportuoti,taip ir nenustoju,o tik didinu kruvi pries vasara del graziu moterisku liniju
|

