Ir tada supranti, kaip greit prabėgo laikas... - ir visą tai lieka tik šilti prisiminimai.

2010.07.10 FakinJebus
  • 1032
105
Ir tada supranti, kaip greit prabėgo laikas...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
‎"Kada pagaliau baigis ši diena"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5387    
<3 thumbs up
Nuotraukos nėra
Anonimas 5387    
thumbs up
kaminkrete 5605    
the best demo!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#99 tu lopas,va tau ir reinkarnacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
gyvenimas nesibaigia seno amziaus idiotai jus... ir seno amziaus bunant galima dziaugtis gyvenimu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#101 mokslininkai atrado kad yra reinkarnacija, atgimsim ir mus ir musu draugus kazkas turi sieti, gal tavo drauge bus tavo sese tavo draugas tavo brolis tavo zmona tavo mama :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
taip ir prabėga gyvenimas: greičiau, greičiau, po to norisi susigrąžint, bet kas buvo, to nebebus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#98 paklausk pas tokius pat kaip tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Nesmagu pasidaro pagalvojus, kad visi kažkada mirsim, kad mirs tėvai,broliai,sesės ar draugai, bet ką jau padarysi, toks gyvenimas.. :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#98 niekur xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#62
senatvė irgi duota vieną kartą;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
o blem jau ketvirtoj stadijoj aš :( nieko gero, greičiau baigtųsi ta darbo diena
Genijus18 5788    
Tokia realybė, nieko nepakeisime... Galime tik stenktis prasmingai nugyventi likusį savo gyvenimą, kad po to netekt gailėtis... O laikas tikrai prabėga nepastebimai, bet tik ne daugelis apie tai susimąsto...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
oda net pašiurpo
Nuotraukos nėra
Greta20 5798    
tikrai priverte susimastyti..
FakinJebus 5807    
kalbajobai..
FakinJebus 5807    
OMG! Klaida! kas dabar bus?!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Kaip dar įmanoma tokias beviltiškas klaidas daryt? Visą tai. Tyliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
net susigraudinau giliau pagalvojus ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
apsiverkiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
labai GRAŽU. daugiau nieko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Jau dekit kita
Nuotraukos nėra
876 5816    
#84 cia apie ka? apie sita demo ar kad dar nera kitos savaites demo paskelbta? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
duoda susimastyt xD
Sadness 5816    
Tikrai gera demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Jau trečiadienis, o dar nepaskelbta 28 savaitės demotyvacija... Malačiai adminai, super dirbat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
todėl ir reik mokėt gyvent ir neapleist savo troškimų dėl darbo ar karjeros. koks tolkas iš viso to jei miršti 20-ies, o tave laidoja 80-ies?
Nuotraukos nėra
helldude 5818    
as megaujuos kiekviena akimirka, o jums tai nepavydziu, nes baigsis kaip jam
kiki17 5818    
#4 grazu skauskimga bet tokia karti tiesa
Pasilik 5819    
+
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
#79 pritariu tau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#76 n3xas, o tu nemanai, kad cia demotyvuoja skubet gyvent? Izvelgia tokia prasme, kuri sunkiau izvelgiama. Kaip kazkas sake, parodyk mums dundukams pavyzdi ir pridek "tikru" demo, bus is ko pasimokyti. Liezuvis is taves, daugiau nieko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
n3xas jei esi toks demotyvaciju ekspertas tai ko pats ne vienos neikeli?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#23 +
#4 +
#34 +
demo + ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
tai aisku, grynu gryniausia demotyvacija, tu tikriausiai visai nesigaudai kas tai turi but ir visame pasaulyje yra. Tik cia kazkokius briedus kelia. Sitas dar sakykim gincytinas, nors nesugalvoju ka cia DEmotyvuoja. MOTYVUOJA neskubeti gyventi ar pan. Ne vieta cia jam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#71 n3xas wtf? tai cia tai ir vadini demotyvacija??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#67 n3xas idiote, tu bent zinai, kas demotyvacija yra? Cia kaip tik labai gerai isreiksta ir dazniausiai pasakyta tiesa labiausiai zmogu demotyvuoja. Parodyk duhas palei tave tikra demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Dabartis yra mūsų didžiausias turtas, ir tik ją turime labiausiai mylėti, labiausiai puoselėti ir ja džiaugtis ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
jei tai ne domotyvacija tai kas tai? ir isvis koks skirtumas kas tai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Cia net ne demotyvacija, abeliai jus. Demotyvuoja sako. Koks skirtumas kad tiesa parase
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Demotyvacija kurios turbut niekuomet neuzmirsiu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Baigsis, o ne baigis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Geriausia demotyvacija aplamai sitame webe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
gyvenimas sukasi aplink darba ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Vaikyste duota tik viena karta todel reikia ja dziaugtis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#26 Teisingai jmj!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Wow . koks sudas xD
(50-100)
Grįžti į viršų