Ir tada supranti, kaip greit prabėgo laikas... - ir visą tai lieka tik šilti prisiminimai.

2010.07.10 FakinJebus
  • 1032
105
Ir tada supranti, kaip greit prabėgo laikas...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
‎"Kada pagaliau baigis ši diena"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5388    
<3 thumbs up
Nuotraukos nėra
Anonimas 5388    
thumbs up
kaminkrete 5606    
the best demo!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#99 tu lopas,va tau ir reinkarnacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
gyvenimas nesibaigia seno amziaus idiotai jus... ir seno amziaus bunant galima dziaugtis gyvenimu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
#101 mokslininkai atrado kad yra reinkarnacija, atgimsim ir mus ir musu draugus kazkas turi sieti, gal tavo drauge bus tavo sese tavo draugas tavo brolis tavo zmona tavo mama :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
taip ir prabėga gyvenimas: greičiau, greičiau, po to norisi susigrąžint, bet kas buvo, to nebebus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#98 paklausk pas tokius pat kaip tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Nesmagu pasidaro pagalvojus, kad visi kažkada mirsim, kad mirs tėvai,broliai,sesės ar draugai, bet ką jau padarysi, toks gyvenimas.. :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#98 niekur xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#62
senatvė irgi duota vieną kartą;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
o blem jau ketvirtoj stadijoj aš :( nieko gero, greičiau baigtųsi ta darbo diena
Genijus18 5788    
Tokia realybė, nieko nepakeisime... Galime tik stenktis prasmingai nugyventi likusį savo gyvenimą, kad po to netekt gailėtis... O laikas tikrai prabėga nepastebimai, bet tik ne daugelis apie tai susimąsto...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
oda net pašiurpo
Nuotraukos nėra
Greta20 5799    
tikrai priverte susimastyti..
FakinJebus 5808    
kalbajobai..
FakinJebus 5808    
OMG! Klaida! kas dabar bus?!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Kaip dar įmanoma tokias beviltiškas klaidas daryt? Visą tai. Tyliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
net susigraudinau giliau pagalvojus ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
apsiverkiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
labai GRAŽU. daugiau nieko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Jau dekit kita
Nuotraukos nėra
876 5817    
#84 cia apie ka? apie sita demo ar kad dar nera kitos savaites demo paskelbta? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
duoda susimastyt xD
Sadness 5817    
Tikrai gera demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
Jau trečiadienis, o dar nepaskelbta 28 savaitės demotyvacija... Malačiai adminai, super dirbat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
todėl ir reik mokėt gyvent ir neapleist savo troškimų dėl darbo ar karjeros. koks tolkas iš viso to jei miršti 20-ies, o tave laidoja 80-ies?
Nuotraukos nėra
helldude 5819    
as megaujuos kiekviena akimirka, o jums tai nepavydziu, nes baigsis kaip jam
kiki17 5819    
#4 grazu skauskimga bet tokia karti tiesa
Pasilik 5819    
+
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#79 pritariu tau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#76 n3xas, o tu nemanai, kad cia demotyvuoja skubet gyvent? Izvelgia tokia prasme, kuri sunkiau izvelgiama. Kaip kazkas sake, parodyk mums dundukams pavyzdi ir pridek "tikru" demo, bus is ko pasimokyti. Liezuvis is taves, daugiau nieko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
n3xas jei esi toks demotyvaciju ekspertas tai ko pats ne vienos neikeli?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#23 +
#4 +
#34 +
demo + ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
tai aisku, grynu gryniausia demotyvacija, tu tikriausiai visai nesigaudai kas tai turi but ir visame pasaulyje yra. Tik cia kazkokius briedus kelia. Sitas dar sakykim gincytinas, nors nesugalvoju ka cia DEmotyvuoja. MOTYVUOJA neskubeti gyventi ar pan. Ne vieta cia jam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#71 n3xas wtf? tai cia tai ir vadini demotyvacija??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#67 n3xas idiote, tu bent zinai, kas demotyvacija yra? Cia kaip tik labai gerai isreiksta ir dazniausiai pasakyta tiesa labiausiai zmogu demotyvuoja. Parodyk duhas palei tave tikra demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Dabartis yra mūsų didžiausias turtas, ir tik ją turime labiausiai mylėti, labiausiai puoselėti ir ja džiaugtis ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
jei tai ne domotyvacija tai kas tai? ir isvis koks skirtumas kas tai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Cia net ne demotyvacija, abeliai jus. Demotyvuoja sako. Koks skirtumas kad tiesa parase
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Demotyvacija kurios turbut niekuomet neuzmirsiu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Baigsis, o ne baigis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Geriausia demotyvacija aplamai sitame webe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
gyvenimas sukasi aplink darba ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Vaikyste duota tik viena karta todel reikia ja dziaugtis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#26 Teisingai jmj!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Wow . koks sudas xD
(50-100)
Grįžti į viršų