Ir rimčiausi - mėgsta prikolint

2010.09.18 Vikingas
  • 183
19
kemzura







Nuotraukos nėra
Anonimas 5099    
Mar2iuj ako atiduok sporbati o tas tai as nebezaisiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Nepagavau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
ce tai prikolas xD lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
šūdas ne demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
nuzude sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#16 tai kad rimtai jo geresni :D sitas tai visiska pieva :D
varskieciai 5760    
gerule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#5 slepkis po kopustu lapais , bl demo vaikiskos kazkokios visiskai ne i tema
Spameris 5761    
man tai nieko toks : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
;D nuzude; DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#5 Gal ir yra, bet tai nereiškia, kad čia jau nesąmonė visiška. :)) Visas šitas tinklalapis - nesąmonė. Bet linksma. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
taigi Mantas Kalnietis per rungtynes zaide su skirtingais batais ;D #7
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#6 Kada naujas komiksas? :(
EdD 5761    
jo, as ir sito nepagavau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#5 savimyla ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
as tai pagavau :D LOL
Nuotraukos nėra
Gestapo 5761    
nesamone
Nuotraukos nėra
Estrella16 5761    
Nepagavau, bet šypsena užmušė :D
Grįžti į viršų