Ir dar sako, - kad mano klasiokė rengiasi keistai

2010.12.05 Augelis13
  • 136
43
lady, gaga







Nuotraukos nėra
Anonimas 5188    
Debilė ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
#1 Ir vis delto tu ziauriai klydai nes as vis dar jos fane.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5268    
#40 Ne. Skaičiau tokį tekstą, kuriame šios suknelės dizaineris pasakojo apie kūrimo procesą. Pradžioj parašyta, kad jis kelias savaites ieškojo mėsiniko, kuris sutiktų jam parduoti tiek mėsos :D
Drug. 5366    
Čia tik mėsos imitacija, gi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
su kepsniu ant galvos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5497    
Na o drabuzis tai nieko ,idomi mintis ,bet saltas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
Ir visgi Lady GaGa man patinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Jei tik gaučiau tokius drabužius....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Va cia tai jau slykstu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
xD
Nuotraukos nėra
IzzI 5677    
Zodziu yra taip:kuo durniau tuo visiem labaiu patinka-fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#30 originalumas jo :D originaliai sugeba nieko naujo nesukurti :D kai paklausai tai visos dainos vienodos, beat'a viena uzmeta ir varo 4min. Ne, tai ne muzika :) Ir siaip gaga kause, moksliskai irodyta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
o man patinka;p
Supergrass. 5679    
#14 Kuo jos orginalumas visas pasireiškia? Papraščiausias popsas,bando apsimesti gilia asmenybe,bet nelabai gaunasi,nes moka tik pusnuogė staipytis,ir rengtis atseit 'orginaliai',užsidėdama kažkokius lizdus ant galvos,ir panašiai.
Vienetai? Heh,tokių pilna.
Revoliucija mūsų muzikoje? Ir ką gi ji kitokio sukurė? Nemanau,kad tokia kaip ji padarys revoliuciją. Svajuko dramblionės. Pasvaigs visi dešimt-15 metų,ir pamirš.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
TEAM LADY GAGA!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
die. taigi sintetine ce ta mesa ;D
bet atrodo yspudingai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Bobos- Piissaammaa mesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
i want to fuck her;****
and eat
anonimas 5680    
jei ji iki 90's laikotarpio bandytu pasiekt kazka su savo muzika tai as abejuoju ar taip puikiai ji gyvuotu. turbut i psichiatrine uzdarytu ja
Augelis13 5680    
Na ir kas, kad netikra, bet atrodo taip žiauriai...
ciiga 5681    
mėsa netikra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Dabar tik belieka ja gerai pacirskint ant grilio :))

O siaip tokiu budu butu galima gerai suzvejoti koki rykli :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
BAAAAACON!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
karbonadas ant galvos :D
Ka galiu pasakyt... taip apsirengus tik i tigro narva eiti :D
mikimauzeris 5681    
arba nesioja naturalu kaili
mikimauzeris 5681    
man tai yra tas pats, kai zmones valgo mesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Kad ja pacia sitaip kokia meska ar vilkas pasipuostu- Slykstyne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
traumuotas vaikas nu ka padarysi...
Dvi 5681    
:}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Ji yra genijus. Pakvaišusi, kaip Enšteinas. Nuo beprotystės ir genijaus yra tik mažas siūlelis, ji yra revoliucija mūsų muzikoje, net ir po kokių 50 metų, ją visi atsimins, kaip kažką sukrėtusią, kažkam patikusią. Tokių žmonių vienetai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
REALISE THE DOGS!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Ta GaGa tai normaliai atrodo, nes ji yra ekrane ir t.t. Jau kraupiau atrodo tos oranžinės pusprotės su trenningais mūsų gatvėse. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Bl, bl paskaitykit nete, netikra ta mesa.. :P imitacija ce.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
fuuu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
mmm, mėsytė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
man ji nepatinka, visuose klipuose rodo savo subine, posla boba, issidirbineja kaip tik imanoma, o trenktos mergos seilejasi prie ekranu.. oasidarytu ruba is sudo, irgi sakytu zjbs cia moka isreikst save...
Pixel 5681    
ka jus ant tos GaGos, bijot kažkaip kitaip išreikšti nei vien kasdien tokie patys drabužiai, man kaiptik dėl to ir patinka ji :}
gretagreat28 5681    
#5 tikra mesa cia... :P
Nuotraukos nėra
Anonimaz 5681    
taigi netikras durneliai, imtu ir detusi tikra mesa..
Spameris 5681    
O tai kaip tava klasiokė rengias?
gretagreat28 5681    
nu ta tj vaphie, gyditis jai ;//
Roccinho 5681    
keista, kad koks alkanas diedas nepaliko jos nuogos...
SavageDog 5682    
Nepamąstė mergina kiek fanų vegetarų ir veganų prarado :)
Grįžti į viršų