#4 :D
Interneto priklausomybės - Remover'is
Anonimas
5425
Anonimas
5425
#3 .. :D
Anonimas
5426
#4 + ;D
Anonimas
5426
#3 Tai gerai, kad dar ne į kebabinę išneši..
Anonimas
5426
aš irgi tokį turiu......bet mane jis pralinksima, o kai sunervina tai į kitą kambarį nunešu ;D
Anonimas
5426
#1 uzuojauta.
Anonimas
5426
Toriu tokį namie. Kartais visai nebejuokinga...
|

