Nu jau tikrai kad jo...
Internetas - kaip kalėjimas - Nėra ką veikti, o vis tiek sėdi
Anonimas
5551
Anonimas
5685
o kalejime kai nera ka veikt sedim? :D
delius
5687
nu teisybe;D
gretagreat28
5692
Tiesiai i desimtuka :D
Anonimas
5693
Joooooooooooo 10balu
Anonimas
5693
#14 o taip. paintas ar solitaire yra tikrai labai idomus.
Anonimas
5693
LABIAU kompiuteris nei pats internetas
Anonimas
5693
Facebook'as laiko šitą demotyvaciją kenkėjiška :D
Anonimas
5693
labiau internetas - kaip kalėjimas, išeiti sunku :D
Anonimas
5693
keleijimo mes nepasirenkama mes pasirenkam blogus darbus :D kaleijima pasirenka tik tie kurie dirbti nenori :D
Rocknroll
5694
durnas iprotis
Anonimas
5694
miau - kalejima irgi pasirenkam patys padarydami blogus darbus .
Anonimas
5694
Daznai taip būną :D
Anonimas
5694
miau, kalejimas savo noru - vistiek kalejimas
Anonimas
5694
Kalejimas , tikrai nevykes palyginimas :/
sirdys
5694
Pritariu kazkaip tirkai nera ka veikt...
Anonimas
5694
Miau,tu tikriausiai nepagauni sitos demotyvacijos ka tuo nori pasakyti.:)
miau
5694
bet tai i kaileima pasodinama tai uz nusikaltimus, o interneta mes pasirenkame patys.... kazkokia nesamone sita demotyvacija:))
Anonimas
5694
Butent dabar ir sedziu sitam kalejime...
|

