As debelitas mano fb ip Lukas abartis as klases debelitas
Improvizacija - nėra padėties be išeities!
Anonimas
5275
Anonimas
5275
ble cia visi sako kad nera kaveikti mokyklo o kai jau 12 klase reikia naktimis sedeti prie knygu tai todel vaikuciai mokykytes kad nereiketu sedeti 12 klasei naktimis prie knygu
Anonimas
5371
0,5 bala gavo uzh ta uzduoty auksciau kur yr
Blackrose166
5383
Ir dar už tai gauta puse balo?
Anonimas
5384
:D
Anonimas
5384
Visiškai jokio supratimo ;D...
Anonimas
5384
Panasu I mano ; D
Anonimas
5384
nu mldc :d ka galiu daugiau pasakyt :D bent jau pabande
|

