čia jau nebe fotoshopas, čia cinema 4d, 3ds max ar kažkas panašaus.
Iliuzija - Tokia pat apgaulinga kaip ir jausmai...
Anonimas
5773
Anonimas
5779
gražus vaizdelis ;)
gretagreat28
5797
kokia miela ;D
jusplt
5797
geras photoshopas
Marie
5802
oj kokia gera foto :)
Anonimas
5803
#5 vapse, nepatinka, nezek. uzpisa toks siauras poziuris. ZODZIO LAISVE, zmogau. kas ka nori, tas ta deda. taciau visada atsiras nevykeliu, kurie nesugebes ignoruoti ir nervinsis del INTERNETO. iseik i lauka, vejas biski prapus.
Anonimas
5803
kur gerimo atspindys ant stalo?
Anonimas
5803
Tikrai labai įdomi nuotrauka.
Anonimas
5803
O nuotrauka tai nuostabi. ;]
Anonimas
5803
Užpisot su tais savo jausmais. Gana verkti, bobos. Kurkit tokias demotyvacijas, kad būtų tikrai juodas humoras, o ne sušikti jausmai. Tikrai užkniso, nes kas antra demotyvacija apie "uujjj, kaip man širdelėje sunku...".
Anonimas
5803
O kas tau liepe tiketi jausmais ? :)
karlas
5804
geras :)
Vyncas2
5804
: D
|

