čia jau nebe fotoshopas, čia cinema 4d, 3ds max ar kažkas panašaus.
Iliuzija - Tokia pat apgaulinga kaip ir jausmai...
Anonimas
5778
Anonimas
5784
gražus vaizdelis ;)
gretagreat28
5802
kokia miela ;D
jusplt
5802
geras photoshopas
Marie
5807
oj kokia gera foto :)
Anonimas
5808
#5 vapse, nepatinka, nezek. uzpisa toks siauras poziuris. ZODZIO LAISVE, zmogau. kas ka nori, tas ta deda. taciau visada atsiras nevykeliu, kurie nesugebes ignoruoti ir nervinsis del INTERNETO. iseik i lauka, vejas biski prapus.
Anonimas
5808
kur gerimo atspindys ant stalo?
Anonimas
5808
Tikrai labai įdomi nuotrauka.
Anonimas
5808
O nuotrauka tai nuostabi. ;]
Anonimas
5808
Užpisot su tais savo jausmais. Gana verkti, bobos. Kurkit tokias demotyvacijas, kad būtų tikrai juodas humoras, o ne sušikti jausmai. Tikrai užkniso, nes kas antra demotyvacija apie "uujjj, kaip man širdelėje sunku...".
Anonimas
5808
O kas tau liepe tiketi jausmais ? :)
karlas
5809
geras :)
Vyncas2
5809
: D
|

