#3 Svarbu atostogos!!
Iki vasaros liko... - ...vos 270 dienų!
Anonimas
5043
Anonimas
5044
#3 dar ir kaip :P
Firework
5044
Ai, koks skirtumas. Kiekvienas metų laikas yra savotiškai gražus. Man įdomu, ar visi lauktų žiemos, jei būtų 3mėnesiai atostogų per ją? :D
Anonimas
5044
kas nmoka tai ir rudeni pavasaroja muahahahah
Anonimas
5045
laukiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|

