Ieškau antros pusės...

2011.02.02 Prodiger
  • 24
83
pameciau,birka







Nuotraukos nėra
Anonimas 5056    
asilu kompanijos kurwa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
turėčiau verkt dabar
fuck yeah, aš juokiuosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
krw gera demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
#79 geras klausimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Ble klausimas. kaip jis sika ir myza
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
nusijuokiau
keliausiu i pragara,
gal pavesit kada?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Tikrai cia per ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Apsivėmiau.Slykstu.
NandP 5619    
Turbut kurie raso, kad si demotyvacija yra bloga nesuvokia kas demotyvacija is viso yra. O seip geras juodas jumoras ir kartu tekste paslepta dar viena mintis be tiesiogines jo prasmes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Ko čia žliumbiat? Demotyvacija ir turėtų demotyvuot :D ot lochai/-ės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
cia maciau kai kas rase kad photosopas,cia ne photosopas ta vaikina yra rode per telika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
ble kaip dislikinta :O bravo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#66 mirk pats
Prodiger 5620    
#68 jei nepastebėjai čia ne aš gąsdinu, o mane bando gąsdint. O tu tikriausiai proto gvazimodas, jei nepastebi, jog aš nesityčioju iš šio žmogaus. Nejuokinga, eik apsiverkt į kampą už visus nuskriaustuosius, ypač save.
kiki17 5621    
tai gal suraskit ne tik demo kurejo bet 4 kuri issisaugojo demo ir 987 fcb vartotojus ka nemanot ? ??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Durnas ar ką ? Kiek tau kad dar su internetiniais bajeriais gąsdini? :) Čia tipo gera demo? o jei tau taip atsitiktu ir iš tavęs visokie dvylikamečiai pyzdavotusi kaip tu jaustumeis genetikos Gvazimode. DEBILE VISI SUPRATO KĄ TU NORĖJAI PASAKYT!
Prodiger 5621    
#66 atvaryk į Kauną, Dainavos rajoną ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
pz suzinokit demo kurejo varda ir adresa ir nuzudom ta gaidi nes toki pati reikia luosiu padaryt kad suprastu zmogaus skausma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
suprastumet juoda humora nerasytumet cia tokiu nesamoniu.
povilasq 5621    
#61 ai eik tu nekliedejes cia...
gretagreat28 5621    
not cool ;//
Prodiger 5621    
#61 Nesupratai ką norėjau pasakyt, bet ką gi. sėkmės ir Tau ;)
zvp 5621    
#58 Motyvuoti - skatinti kažkokius veiksmus, siekiant kažkokio tikslo; demotyvuoti - atvirkščiai, arne? Sakydamas, kad tai demotyvacija, demotyvuoji ieškoti antros pusės, t.y. motyvuoji likti vienišu arba žiūtint į foto ir žodžių žaismą - "neieškok kojų, jei jų neturi, nes vistiek nerasi", todėl manęs, jei ir sukėlė kažkokius jausmus, nedemotyvavo. Ačiū už dėmesį, sėkmės kūryboje ;) \/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Buki jūs žmogeliai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Ten jo penis kabo?
Prodiger 5622    
#57 Na, jei demotyvacija sukėlė kažkokius jausmus (juoką, pyktį, neapykantą, koks skirtumas) tai jau reiškia, kad tave demotyvavo. O šiaip iš idėjos demotyvuoja naudoti kai kuriuos tropus ir motyvuoja susimąstyti apie tiesioginę jų reikšmę. Bet čia kiekvienas gali savaip suprasti
zvp 5622    
#54 pats Tu nesupranti. Nesugebi žmoniškai paaiškint ką tai turėtų DEMOTYVUOTI, todėl nevadovauk man. Jei sakytum, kad tai tiesiog juodas humoras, nepristočiau prie Tavęs, bet kadangi sakai, kad tai demotyvuoja, maniau bent jau pasakysi kaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Žiauriai čia pasišaipė, bet nemeluosiu prajuokino :D
Prodiger 5622    
#44 Jei nesupranti eik į motyvacija.lt. Juodasis humorasi ir DEMOTYVACIJOS ne tau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
@51<-- thanks, captain obvious!
Nuotraukos nėra
Shokoladomane 5622    
Lb gera demo, man patiko , negalima tyčiotis iš neįgaliųjų, bet tai juk juodasis humoras ;) neimkit taip giliai į širdy :)
mineralke 5622    
Šitą demo galima suprasti dvejopai :
1)Jis ieško savo kūno antros pusės arba
2)Jis ieško savo gyvenimo antros pusės ;D
Nuotraukos nėra
hell4fun 5622    
xD eik tu nx:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
JUODAS HUMORAS :D SUP NEGRAI EIKIT PAMYST I BATA o_OOO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
px bent ant ranku moka vaiksciot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
<3 Juoda humora .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Zymes geros, galutinai pralauze :D
Juodas humoras visada patiko.
povilasq 5622    
ne, nu bl ekrana arbata apspjoviau... ++++++
zvp 5622    
#43 demotyvuoji ieškoti antros pusės? Gal galėtum, man durnai, paaiškinti išsamiau?
Tik tokie trumparegiai kaip Tu, kalba apie tai, ką mato prieš akis, todėl aš nesileisiu su Tavim į diskusijas \/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
#36 demotyvuoju ieskoti antros puses. Tikrai, paaiskink, kas is tos mano uzuojautos jam? Geriau jam nuo to bus? NE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Ech, tas juodas humoras... :D Tik nereikia čia perdėti visiems taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
ir neturi but juokinga, turi demotyvuot, ka manau puikiai daro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
nu ka as zinau man tai vapsie nejokinga kazkodel
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Užuojauta ... kokia iš jos nauda ? ... Jokios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Geras juodas humoras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
eikit jus bl... patis mokyklose juokiates is kitokiu nei jus , o cia mat pamate juoda humora..
zvp 5622    
#35 o norint užjausti, reikia pažinoti? Gerai tada Tu man paaiškink, ką čia demotyvuoji.
Prodiger 5622    
#29 Aš jo neužjaučiu. Juk aš jo nepažįstu. Vertink demotyvaciją, o ne žymes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
cia tai visiskai nejuokinga
(50-83)
Grįžti į viršų