Įdomu, - kuo būčiau buvęs užaugęs

2010.08.11 valkata
  • 64
32
Įdomu,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4784    
PZ TAI GAL JIS IZEMINTAS XD TIK PER KUNA PRAIS SRUVE IR ATMUST TURETU :D PLIUS gal ce uzsienine razete triju kistuku krc givas sveikas nepergivenkit nors gal jau negivas nes nuotrauka su amzium jau
Laurucea 5755    
Pamokanti, jei nemoki fizikos visiškai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
MAn tai nejuokinga isvis , cia juokiasi tie kurie nesupranta demotivacijos.
Montis 5793    
gera demotyvacija!! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Siaip, galima kisti kiek nori tu peiliu. Jeigu jie su gumine rankena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
ant pieštuko užrišdavom lietutį (kur eglutes puošdavom) ir į rozetę abu galus - tokius fejerverkus darydavom. Bet čia prieš 30 metų taip darėm, dabar parduotuvėse visko pilna : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#14 ir is kur tokios elektrikos zinios, jei i faze ikisi virbala ar ka nieko nebus. Elektros srove teka is + i - o kaip tik prilietus + gali pradeti purtyti? Esu bandes beje pats, nieko nebuvo....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
aš kažkada virbalus kišau :D nutrenkė, bet pasisekė viskas ok. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
O prisimenu kazkada bandzeu pajungti krauti savo mp3 grotuva o kroviklis ten truputi suluzes buvo tai netyce paimeu uz tu sakiu taj taip rimtaj pakrate :D Bet, aciu Dievui, likau gyvas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
as pinceta buvau ikises i lizda ir vistiek dbr rasau sita komentara :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
priskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Mano kaimynas taip dare, bet uzaugo sveikas, bet visam name elektra atjunge ; DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#15 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
As mazas budamas du vinis ikisau i razete.. Kai p*so perkunas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Electricas blet ka nori t :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#15 : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
o dieve
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#6 matosi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
10- Kiek tau metų?? Tu gal biškį nesupranti, kad tinkluose ne nuolatinė (+,-), o kintama (fazė ir nulis) srovė?? Jei ikiši į fazę užmuš, jei į nulį nieko nebus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
bet žiūriu mažai komentatorių supranta šios DEMO esmę...
Laurucea 5798    
Nieko čia baisaus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Sese bande panasiu budu iskrapstyti elektros kibira :D Baigesi tuom kad po 12 klases niekur neistojo :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
tai galima kist styra i rozete, nk nebus, nes ikisi tik i + arba i -, va pora peiliuku ikises tai gali ir nelabai gerai baigtis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#3 delfi komentatorium
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Gerulis :D
Made my day ;D
Nuotraukos nėra
Ajajai 5798    
Modeliu..
Eco 5798    
Aš irgi taip dariau kai mažas buvau, šiek tiek trenktas likau, ir viskas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
kaaai žiaurus -__-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Elektriku manau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#1 ir kuom tu tapai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Biški per žiaurus ;/
DijDu 5798    
Man šitas nepatinka..nes mane nutrenke
Grįžti į viršų