Geras filmas :) "3 idiots"
Idiotai - po vieną nevaikšto
Anonimas
5299
Anonimas
5695
tai tu ne idiotas
Anonimas
5696
kaip tai ne. As tai vaikstau vienas...
Anonimas
5696
ir forsai. isvada kad jie idiotai
Anonimas
5697
kaip ir gezai >:)
Anonimas
5697
aisku kad vaiksto. pilni siauliai tokiu :D
ciaorio
5697
O aš kaip tik manau, kad jie dažniausiai ir vaikšto po vieną. Tik, galbūt, atsiranda juos prijaučiančių :)
povilasq
5697
:D
|

