Idiotai - po vieną nevaikšto

2010.11.21 Geraldas
  • 110
8
idiotai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
Geras filmas :) "3 idiots"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
tai tu ne idiotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
kaip tai ne. As tai vaikstau vienas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
ir forsai. isvada kad jie idiotai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
kaip ir gezai >:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
aisku kad vaiksto. pilni siauliai tokiu :D
ciaorio 5697    
O aš kaip tik manau, kad jie dažniausiai ir vaikšto po vieną. Tik, galbūt, atsiranda juos prijaučiančių :)
povilasq 5697    
:D
Grįžti į viršų