Aptempt oda ir butu didzioji daugumos merginu svajone taip atrodyt :D
Idealus topmodelis - Nei gramo riebalų ir nuoširdi šypsena
Anonimas
5687
Anonimas
5690
ir nei gramo smegenų
Anonimas
5690
Evelina Belickaitė, jie tik issake savo nuomone ;]
pingviniuke
5690
#9 Pisliai..atsiprasant ;D
Anonimas
5690
kazinau px svarbu skyle o skelete ju dar daugiau
Anonimas
5690
Idealus top modelis yra 90 60 90 o ne skeletas
Anonimas
5690
#2 o merginom jau nereik ką liest;D tai gerai tiek tokiem kuriem mediena patinka;D
Anonimas
5691
#7 Gerai pasismagintum.
Spameris
5691
Pisčiau.
Anonimas
5691
#2 O tai pas merginas neturi būt ką paliest? Ar tau užtenka save liesti ir būna laimės pilnos kelnės?
Anonimas
5691
:D
Anonimas
5691
Čia tik merginoms. Vyrams reikia šiek tiek riebalų, kad būtų ir į ką pasižiūrėti ir ką paliesti. :P
Anonimas
5691
:D
|

