Įbrėžimas - Pirmasis skaudina labiausiai

2011.05.12 kalabokas
  • 436
20
Įbrėžimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5018    
kas perdo kusplaukis cia?
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5519    
Dar dabar rasau is isphono :) jei turi gera plevele, tai apsaugo, aisku jei nemetysi visur :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
arba naudokit plevele ir neatsiras vaiku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
jop žmogai.. naudokit plėvelę ir įbrėžimai nesidaugins ant jūsų mylimų mobiliųjų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
Braizosi tas ekrasnas, kas jums neaisku ? ;D, Buna jiems pirkt tokiu dalyku ''Invisible Shield'', su jais tada nesibraizo pats ekranas. O braizosi ant jo esanti plevele.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
#11 tj u ziauriai kietas
Teenagor 5522    
yra dvi šios demo prasmės :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
Ar jums cia nekvepia dviprasmybe? Man tai taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
FYFU telefonai tie tocai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
Turiu pats toki iPhona tai ekranas visiskai nesibraizo....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
Bl, toki iphona ibrezus, reiktu zudytis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
#5 jei kas idiotas tai tik tu. Siūlau pasitikrint regėjimą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
As truputi giliau pagalvojau. ;D
Gusta-Fang 5524    
Visvien skaudziausias man ibrezimas buvo ant naujos, juodos gitaros. ;|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
mano jau papiltas visas. vapšė nemoku saugot daiktų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
siaip cia plaukas, idijotai
zvp 5525    
Man skaudžiausia buvo pamatyti pirmą įbrėžimą ant laikrodžio.. ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
turiu milijona tu ibrezimu bet netrugdo ir myliu savo mobileka :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
Mano kompo ekrano nematet :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
bet cia dar toks geras ibrezimas ;D
Grįžti į viršų