kas perdo kusplaukis cia?
Įbrėžimas - Pirmasis skaudina labiausiai
Anonimas
5018
Vilius_4_eminem
5519
Dar dabar rasau is isphono :) jei turi gera plevele, tai apsaugo, aisku jei nemetysi visur :)
Anonimas
5520
arba naudokit plevele ir neatsiras vaiku :)
Anonimas
5521
jop žmogai.. naudokit plėvelę ir įbrėžimai nesidaugins ant jūsų mylimų mobiliųjų ;D
Anonimas
5521
Braizosi tas ekrasnas, kas jums neaisku ? ;D, Buna jiems pirkt tokiu dalyku ''Invisible Shield'', su jais tada nesibraizo pats ekranas. O braizosi ant jo esanti plevele.
Anonimas
5521
#11 tj u ziauriai kietas
Teenagor
5522
yra dvi šios demo prasmės :)
Anonimas
5523
Ar jums cia nekvepia dviprasmybe? Man tai taip
Anonimas
5523
FYFU telefonai tie tocai.
Anonimas
5524
Turiu pats toki iPhona tai ekranas visiskai nesibraizo....
Anonimas
5524
Bl, toki iphona ibrezus, reiktu zudytis...
Anonimas
5524
#5 jei kas idiotas tai tik tu. Siūlau pasitikrint regėjimą
Anonimas
5524
As truputi giliau pagalvojau. ;D
Gusta-Fang
5524
Visvien skaudziausias man ibrezimas buvo ant naujos, juodos gitaros. ;|
Anonimas
5525
mano jau papiltas visas. vapšė nemoku saugot daiktų :D
Anonimas
5525
siaip cia plaukas, idijotai
zvp
5525
Man skaudžiausia buvo pamatyti pirmą įbrėžimą ant laikrodžio.. ;(
Anonimas
5525
turiu milijona tu ibrezimu bet netrugdo ir myliu savo mobileka :>
Anonimas
5525
Mano kompo ekrano nematet :/
Anonimas
5525
bet cia dar toks geras ibrezimas ;D
|

