House - Ar matei seriją, kad kas nors nesirgtų?

2011.04.24 Anonimas
  • 244
33
House







Nuotraukos nėra
Anonimas 5125    
Ar matėt demotyvaciją apie bieberį be bieberfanių?
Ar matėt demotyvaciją, kurios niekas nekritikuotų?
Ar apskirtai matėt šitam dievo užmirštam kampe tikrą demotyvaciją?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5155    
:D
Nuotraukos nėra
edgardas 5341    
taip ir esu sureyes hauso taip esu mates yu ne serga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
O ar matet nors viena CSI serija, kad nerastu lavono? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
:D ( Suveike bandos Instinktas)
Grimuok 5540    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
dar apie CSI padarykit demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Siaip prisimenu, jog buvo kazkokia serija kai Hauzui kojos nebeskaudejo ar kazkas tokio. Ta serija rimtai niekas nesirgo
micalota 5541    
:D (prisidesiu ir as)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Maciau!!! Maciau Hauso serija, kurioje niekas nesirgo. Tiesiog boba buvo po sugriuvusiu pastatu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#10 XD good one...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#7 :D yes, i am!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D (visi, tai visi :D )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Nu tai cia serialai kuriami ligų\avariju pagrindu :) Nereikia jau taip kabinetis prie visko :D
Teenagor 5542    
good.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D kai visalaik is komentaro padare demotyvacija...
Catenas 5542    
Respect :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
: D [fuck yeah, im original]
Ex02r 5542    
C-C-C-C-COMBO BREAKER
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D
povilasq 5542    
:D (yeah, thats very original...)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D
Propoganda 5542    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
:D
Nuotraukos nėra
Zerker 5543    
:D
Grįžti į viršų