Gyvenimo pamoka

2011.09.24 kasiakas
  • 108
9
Gyvenimo pamoka







Nuotraukos nėra
Anonimas 4848    
And that's how humanity started degrading :OO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
tho one to love
naktigonex 5390    
#3, ne man spręst. :)
Sylon 5391    
geros pamokos
satanod 5391    
God:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
To naktigonex: Tai kad jau moko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
#1 o tu normalus ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
naktigonex, pritariu.
naktigonex 5391    
Jei visus taip mokytų, tai nebūtų normalių žmonių.
Grįžti į viršų