Gyvenimo ironijų, - nepatyręs nesuprasi.

2011.06.06 Rendolfas
  • 344
7
Gyvenimo ironijų,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4554    
It makes a sense.
mirazas 5497    
gyvenimo patirtys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
Nepasakyciau, kad cia paradoksas, bet tikrai ne ironija toli grazu. Pavadinciau tai gyvenimo prasme, aisku kiekvienas prasme supranta skirtingai, todel net neverta gincytis. Be to, mielas demotyvacijos autoriau, po "ironiju" kablelio nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
#2 :D
anonymouss 5498    
kad man čia į paradoksą panašiau, ne į ironiją.
Spartasaurus 5498    
patirk mirtį - nieko nesuprasi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
Nice
Grįžti į viršų