Gyvenimo ironija - Ateini - nori išeiti, išeini - nori sugrįžti

2011.08.05 nepjaunu
  • 228
19
Gyvenimo ironija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5005    
Čia saulėtekis čj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5130    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
kuom bloga sita mokykla? paaiskinkit, nesuprantu kas su sita mokykla blogai?
P.S. As sitoj sulej nesimokiau ir nesimokau, tai paaiskinkit kas blogai jums
Nuotraukos nėra
Anonimas 5176    
man atrodo cia vidzgirio pagrindine mokykla pastatai taip pat sujungti aikste tik kad dabar joje yra pusu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5178    
oh nouuu.. tik ne čia :D Nenoriu sugrįžti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
#8 stobalej gerai uzduchino tave cia del to toks ir piktas :D:D nereikia issilieti cia kad nenusiseke gyvenime :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
Sauletekis <3 Geriausia is geriausiu .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
kas tiesa , tas ne melas ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
mulki, o turi buti E , o ne Ė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
#8 tu dar verdenes nezinai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
Tokia kurviska mokykla cia kad bbd. Jau hujovesnes sules Panevezy but nebegali. Lopai ten krc. Va ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
Blemba blemba... Kaip Daukša Kėdainiuose, viens prie vieno fasadai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
Cia Panevezio Sauletekio vidurine sauletekis.org/istorija.html
kolonele 5438    
Autoriau, tai visgi kokia čia mokykla? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
#3 nori pasakyt, kad tau tai netaikoma?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
#2 na tai debilams netaikoma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
Atėjau - norėjau išeiti. Išėjau - ir tuom dar iki šiol džiaugiuosi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
Juoking
Grįžti į viršų