#7 Jei apie paskirtį- tada taip :)
Gyvenimas feisbuke - griauna gyvenimą realybėje
Ignassin
5048
Anonimas
5049
#6 na, cia jau kitas reikalas, bet kalbant apie jo paskirti.. ne fb gaidys, o juo besinaudojanti dauguma.
Ignassin
5049
#4 Tikrai ne tiek. Bent jau jaunesni ir tai yra didžioji dalis.
Anonimas
5049
#3 Nu as turiu fb ir naudojuos juo tik kaip susisiekimo priemone, tai dabar as emosnikas ir gejus?
Anonimas
5049
#3 Aciu, kad pasidalinai patirtim. Zmones palaiko kontakta ir tiek.
Anonimas
5049
Gaidys tas fb. Ten lankosi, tik emosnikai, gejai ir kiri gyvenymu nusivyle zmones.
Anonimas
5049
Tikra nesąmonė. First world problems.... berysio
Anonimas
5049
Whaaaaaat???
|

