Gyvenimas - Rimtas reikalas

2011.06.24 Punceka
  • 383
14
Gyvenimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5267    
bl rimtai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
Durnas tas gyvenimas. Šiaip čia taip tik tam, kad kiti galėtų papisti protą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
as mokausi nemokamame neakivaizdiniame..
Geras_Iksas 5480    
#9 kitos ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
užskaitau :D
mirazas 5481    
jei tau rupi ka kiti apie tave mano...
Fanatikeee 5481    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
blia geras :D ypac paskutiniai trys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
#5 Gali tik pabumbeti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
O išvis ką nors galiu daryt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
#1 o jei tau vienam nepatinka, tai jau ji leva?? lopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
"veidei" :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
Idiotai lietuviai
InuKag 5481    
Kas per nesamonė vienam žmogui tai patinka ir demotyvacija būna patvirtinta?
Grįžti į viršų