bl rimtai....
Gyvenimas - Rimtas reikalas
Anonimas
5263
Anonimas
5474
Durnas tas gyvenimas. Šiaip čia taip tik tam, kad kiti galėtų papisti protą.
Anonimas
5474
as mokausi nemokamame neakivaizdiniame..
Geras_Iksas
5476
#9 kitos ;)
Anonimas
5476
užskaitau :D
mirazas
5477
jei tau rupi ka kiti apie tave mano...
Fanatikeee
5477
;D
Anonimas
5477
blia geras :D ypac paskutiniai trys
Anonimas
5477
#5 Gali tik pabumbeti.
Anonimas
5477
O išvis ką nors galiu daryt?
Anonimas
5477
#1 o jei tau vienam nepatinka, tai jau ji leva?? lopas.
Anonimas
5477
"veidei" :|
Anonimas
5477
Idiotai lietuviai
InuKag
5477
Kas per nesamonė vienam žmogui tai patinka ir demotyvacija būna patvirtinta?
|

