bl rimtai....
Gyvenimas - Rimtas reikalas
Anonimas
5265
Anonimas
5476
Durnas tas gyvenimas. Šiaip čia taip tik tam, kad kiti galėtų papisti protą.
Anonimas
5476
as mokausi nemokamame neakivaizdiniame..
Geras_Iksas
5478
#9 kitos ;)
Anonimas
5478
užskaitau :D
mirazas
5479
jei tau rupi ka kiti apie tave mano...
Fanatikeee
5479
;D
Anonimas
5479
blia geras :D ypac paskutiniai trys
Anonimas
5479
#5 Gali tik pabumbeti.
Anonimas
5479
O išvis ką nors galiu daryt?
Anonimas
5479
#1 o jei tau vienam nepatinka, tai jau ji leva?? lopas.
Anonimas
5479
"veidei" :|
Anonimas
5479
Idiotai lietuviai
InuKag
5479
Kas per nesamonė vienam žmogui tai patinka ir demotyvacija būna patvirtinta?
|

