Gyvenimas - Rimtas reikalas

2011.06.24 Punceka
  • 383
14
Gyvenimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5265    
bl rimtai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Durnas tas gyvenimas. Šiaip čia taip tik tam, kad kiti galėtų papisti protą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
as mokausi nemokamame neakivaizdiniame..
Geras_Iksas 5478    
#9 kitos ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
užskaitau :D
mirazas 5479    
jei tau rupi ka kiti apie tave mano...
Fanatikeee 5479    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
blia geras :D ypac paskutiniai trys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
#5 Gali tik pabumbeti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
O išvis ką nors galiu daryt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
#1 o jei tau vienam nepatinka, tai jau ji leva?? lopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
"veidei" :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
Idiotai lietuviai
InuKag 5479    
Kas per nesamonė vienam žmogui tai patinka ir demotyvacija būna patvirtinta?
Grįžti į viršų