#7 Prieš šikdamas komentaruose pasidomėk, kam tie kilimai kabinami, šūdo nevertas silpnaproti šliūchos vaike.
Gyvenimas - Monitoriaus akimis
Anonimas
4852
Anonimas
5073
klavietura prjuokino
Anonimas
5548
Rusai piese, nes tik jie kilimus kabina ant sienu..
Anonimas
5548
Lygiai lygia taip pat sėdžiu ;D
Anonimas
5552
cia sedi mano kopija . xD
Anonimas
5553
Šitas geras.xD Lygiai taip.:D
Anonimas
5553
seip as durnas tai nekreipkit dem meiluciai pydariukai :)
Anonimas
5553
Dar ant sienos kilimas pakabytas :D
Anonimas
5554
to svet - kaip tik čia yra taiklus pastebėjimas :P
Anonimas
5554
nepanasu i demo, emo, bajeri, ar seip taiklu pastebejima, taigi -5
Spameris
5554
#3 Tai rimtas vyriokas būsi, taip ir toliau!
Anonimas
5554
Dėl kilimo ant sienos, tai čia pas rusus labai paplitęs toks reiškinys, kadangi versta iš rusiškų demotyvatorių, bet kantas tai geras :)))
Jemmy
5554
12 - Rimtai? šakės.
Anonimas
5554
monitorius akiu neturi. turi internetines kameras :P bet ir tai ne visi :D
Anonimas
5554
kaip tik taip ir sedejau :D
Teenagor
5554
ir?
weno
5554
:D taip taikliai
Anonimas
5554
omg mano kilimas xD
Anonimas
5554
kilimas ant sienos nx. grybai jus kurvas.
Anonimas
5554
#3 pz nromalus :D
GhBlar
5554
Pas mane lekstes istisai dar mato.
Anonimas
5554
#3 wtf?
Anonimas
5554
seip tai monitorius beveik vien byrka mato, nes visa diena drocinu, boba pist neduoda :D
Anonimas
5554
monitorius akių neturi.
Anonimas
5555
o, kur fap? :d
|

