Ka jus zmones, tikit situ sudu???
Gyvenimas - Ne toks, kokį įsivaizdavai
Anonimas
5307
Anonimas
5657
kazkoks panasus su "daily life" uzrasu buvo
Anonimas
5676
obąą koks weekend.. :D
gabija.s
5679
Nu panašiai, bet nevisai :D
Anonimas
5680
*mane
Anonimas
5680
jie ka, mae stebejo? xD
anonimas
5681
#10 sutinku mano brolis programuotoju dirba tai kiaura diena reikia jam sedeti prie pc jau 10 metu pradirbo (db 30 jam) ir jam nereik akiniu
Anonimas
5681
The perfect weekend :D
Anonimas
5681
#14 pyzdynk
Anonimas
5681
is cha.lt paeme matai demo atsirado. pfffffff
Anonimas
5681
ne del akiu gadinimo. vaikai sugadina sveikata nejudedami, nebendraudami su draugais, nelakstydami.
Anonimas
5682
#10 siaip ne nes dirbant prie kompiuterio sedi arti jo ir tavo akys turi akomaduoti o istisai darant jos pavargsta ir ima silpti...
Anonimas
5682
#6 sorry, bet tai senas bobuciu nepagristas mitas apie akiu gadinima :S
Spameris
5682
Iš savaitgalio gyvenimo sprendžiant, žmogus visiškai žlugęs.
Anonimas
5682
#6 o tu nusivyles gyvenimu ir sedi prie to kompo
Anonimas
5682
istempt is laiko tevai negaledavo savo vaiku.;\
Anonimas
5682
nuobodus tox gyvenimas, anksciau lauke pilna vaiku budavo db prispite prie kompo mes kaip kokios bites prie medaus ir sedim gadinam akis ir sveikata usidare namuose... o anksciau nebudavo net kompiuteriu istempt is tevai negaledavo savo vaiku..;\
Anonimas
5682
weekend :D
gretagreat28
5682
;//
Anonimas
5682
idijotai ten trys valandos... pasiskaiciuokit geirau...
Sss...
5682
tj kad iki 8 tj 8, bet kjp praleidzia. Apsurdas
Anonimas
5682
weekend iki 8 miega ;D
|

