Gyvenimas - Kalėjimas iki gyvos galvos

2010.08.03 _LU_
  • 11
17
gyvenimas,prasme,kalejimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5186    
#14 va va grynai pritariu
OoS 5790    
#13 #14 Gal jūs abu pasikarkit? Daugiau darbo vietų bus...
robokopopatron 5790    
#13 Svarbu ne kiek gyvensi, o kaip :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#13 va va ir as taip sakau. Suprantu anksciau kai zmones tikejo visokiais dievais pomirtiniais gyvenimai ir pns nesamonem, laike save dievo tarnais ar dar kuo tikejo stebuklais etc tai tikslas kaip ir buvo gyvent o dabar?gimei pazaidei palankei mokykla darbas darbas darbas darbas siektiek malonumo darbas darbas...ir galiausiai visu pamirstas nudvesi. Na bet tokia jau zmogaus samone, padaryta kad apie tai negalvotum kad gyvenimas kaip susikta pasakele grazus atrodytu nors visai taip nera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#6 kox pointas ji gyvent, vis tiek galop dvesi...
Skotty 5804    
#3 Bet senas kaip nežinau kas. Gal jau žmonės, sekam kas čia darosi ir nesikartokim???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
It's funny because a sad girl made this :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
demotyvatorius turbut emo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#5 eik šikt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
kazkokie depresuxos kuria jobanus demo, tokius kaip sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Netiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Gyvenimas sudas tiems gurie nemoka gyvent :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Tiesa, gyvenimas - sudas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
absurdas.
Spameris 5805    
#2 Daune tu, čia ne prikolų tinklapis, o demotyvacija.lt, mynk iš čia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Kame prikolas?
Apsiverkit 5805    
Jei pats save jame ikalini.
Grįžti į viršų