Gyvenimas - Tai kova. Ir dažniausiai su savimi.

2010.01.04 labai_baisu
  • 81
8
gyvenimas,kova







Kira 5819    
Nieko baisaus cia nematau. Ciuju persizaidziau Resident evil 4 :\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
blet baisus jungti lauk greiciau.bet tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Nu bliamba. Aš valgiau.
J0keris 5950    
geras kad tokiu ir daugiau butu nes ce kelia vien nesamones ;/
labai_baisu 5986    
Kodel ne i tema? Gera ir bloga zmogaus puse..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5990    
na pic ne į temą. nebent būtų pvz 'kova su savo baimėmis'
labai_baisu 6018    
aciu uz supratima
ego 6018    
Gilus.. Stiprybes ir istvermes tau labai_baisu :P
Grįžti į viršų