Nieko baisaus cia nematau. Ciuju persizaidziau Resident evil 4 :\
Gyvenimas - Tai kova. Ir dažniausiai su savimi.
Kira
5819
Anonimas
5861
blet baisus jungti lauk greiciau.bet tiesa...
Anonimas
5875
Nu bliamba. Aš valgiau.
J0keris
5950
geras kad tokiu ir daugiau butu nes ce kelia vien nesamones ;/
Anonimas
5990
na pic ne į temą. nebent būtų pvz 'kova su savo baimėmis'
ego
6018
Gilus.. Stiprybes ir istvermes tau labai_baisu :P
|

