Gyvenimas - Tai kova. Ir dažniausiai su savimi.

2010.01.04 labai_baisu
  • 81
8
gyvenimas,kova







Kira 5818    
Nieko baisaus cia nematau. Ciuju persizaidziau Resident evil 4 :\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
blet baisus jungti lauk greiciau.bet tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
Nu bliamba. Aš valgiau.
J0keris 5950    
geras kad tokiu ir daugiau butu nes ce kelia vien nesamones ;/
labai_baisu 5985    
Kodel ne i tema? Gera ir bloga zmogaus puse..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
na pic ne į temą. nebent būtų pvz 'kova su savo baimėmis'
labai_baisu 6017    
aciu uz supratima
ego 6017    
Gilus.. Stiprybes ir istvermes tau labai_baisu :P
Grįžti į viršų