Nieko baisaus cia nematau. Ciuju persizaidziau Resident evil 4 :\
Gyvenimas - Tai kova. Ir dažniausiai su savimi.
Kira
5814
Anonimas
5856
blet baisus jungti lauk greiciau.bet tiesa...
Anonimas
5870
Nu bliamba. Aš valgiau.
J0keris
5945
geras kad tokiu ir daugiau butu nes ce kelia vien nesamones ;/
Anonimas
5985
na pic ne į temą. nebent būtų pvz 'kova su savo baimėmis'
ego
6013
Gilus.. Stiprybes ir istvermes tau labai_baisu :P
|

