Gyvenimas - Tai kova. Ir dažniausiai su savimi.

2010.01.04 labai_baisu
  • 81
8
gyvenimas,kova







Kira 5814    
Nieko baisaus cia nematau. Ciuju persizaidziau Resident evil 4 :\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
blet baisus jungti lauk greiciau.bet tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Nu bliamba. Aš valgiau.
J0keris 5945    
geras kad tokiu ir daugiau butu nes ce kelia vien nesamones ;/
labai_baisu 5981    
Kodel ne i tema? Gera ir bloga zmogaus puse..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
na pic ne į temą. nebent būtų pvz 'kova su savo baimėmis'
labai_baisu 6013    
aciu uz supratima
ego 6013    
Gilus.. Stiprybes ir istvermes tau labai_baisu :P
Grįžti į viršų