Vaikai net nesupranta demo esmes xD aisku, sudus blevyzgot realiai tikrai geriau einas...
Gyvai - mes esam nekokie pašnekovai
Anonimas
5235
Anonimas
5274
gyvai lengviau bendraut
Anonimas
5400
kaip kam , man pvz lengva sneket :))
Anonimas
5611
man gyvai lengviau bendraut, nei per sms..
Anonimas
5680
As nesaunuole :)
Anonimas
5700
jooo :) kartais ;D
Anonimas
5700
#4 tai tu šaunuolis
Anonimas
5700
o man ne, kai prsikalbi labai lengva bendrauti real, nebent ciesinimo zodzius sunkiau rinkti
Anonimas
5700
#1, cia tipo per sms, pc ir t.t. visi buna geri pasnekovai, o realiai nea, nes bijo. Zodziu, failure demo :)
Anonimas
5700
telefonais parašom dauk daugiau,nei pasakydami ką nors akis y akį... :>
Smagus
5700
nesupratau
|

