#4 and then u sniff my fart;)
Grynas oras - XXI a. prabanga
CoffeeOut
5534
Anonimas
5535
Kai persikrausčiau į Vilnių gyventi, tai pusę metų gerklę graužė vaikščiojant po lauką ar prasidarius balkoną. Visai kaip tada, kai dirbau prie mašinų. Tad geras nebent lyginant mažesnius miestus su didesniais. ;)
Anonimas
5536
tavo toj supiststoj lietuvoj geras tas oras , neisivaizduok kad gyveni japonijoj,taip kad pizdik i lauka namiseda ir kvepuok
Teenagor
5536
#3 and then, u fart..
CoffeeOut
5536
*sniffs air* mmm, the smell of fresh air in the morning.
Follow
5536
Anonimas
5536
ps dauguma is tu dumu yra vandens garai ir juose istirpe chemikalai
|

