Ko čia bumbat? Juk visiem būna tokių dienų, kai pamirštat užsidėti kelnias... ;)
Grožis - reikalauja aukų
Anonimas
5233
Anonimas
5511
Kauno Laisvės alėja. Pz, ji daro gėda Kaunui.. ;/
Anonimas
5723
#143 šalta blet
RYBA
5732
gražuolė
Anonimas
5744
gražios kelnaitės
Anonimas
5748
#140 su tympom viskas normaliai atrodo ;)
Anonimas
5753
ziauru ;D
Anonimas
5758
Nesuprantu o tai kam isvis jas vilkos? plika sikna galejo eit ir fsio :D
Anonimas
5760
Žmonės, kada jus suprasit, kad PĖDKELNĖS- NE KELNĖS
Anonimas
5763
kalba telefonu ir sako ''nu žinai žiūri jau labai į mane šiandien visi:)'' XD
Anonimas
5763
kažkada mačiau dvi panas akropolį tai ten reik atkreipt dėmesį kad tamsiau nei lauke ir ėjo dvi panos viena aptemptom kelnėm, o kita kelnes sumaišius su tympom
Anonimas
5763
vfds
Anonimas
5764
matosi kauniete ;/ arba kaimiete studente :D
Anonimas
5770
Bet jos kojos kreivos, ixas ;ss Nežinau, nemanau,kad ji čia tyčia, gall nematė... Ai, ne man čia apsikrauti, krč vaizdelis nikoks :D
Anonimas
5770
pramushe :D
Anonimas
5772
kraupus vaizdas :D
Anonimas
5772
bliat... pritruukau zodziu :D
Anonimas
5772
apgailetina!
Anonimas
5773
Ar cia tik ne Juste su Greta? :D
Anonimas
5780
ojibat...
Anonimas
5781
#128 užuojauta.:D
Anonimas
5781
OMG....
Anonimas
5781
cia mano sese
Anonimas
5784
Aukos yra vyrai, kurie priversti tai pamatyti.. :D
Anonimas
5785
nupurte net
Anonimas
5787
berlyne tai dar kvailiau buvo: drumpa striuke, melynos permatomos pedkelnnes, stryngai ir platus dirzas (arba sijonas)
Anonimas
5789
Prikolas, kad fotkinant su kamera, galima pamatyti siek tiek daugiau negu su plika akimi. Ir cia ne seip sapaliones. Patys pabandykit :)
Anonimas
5790
ta auka AS
Anonimas
5790
:D vardeni nuzudei :D "lenkiuosi o slovingajai" :D
Anonimas
5798
Beje, Kamile, aciu kad isvertei, nes mes tikrai nemokam niekas anglu kalbos, ir zodynu nezinom :) tu musu isgelbetoja. Lenkiuosi o slovingajai... nervina mane tie jusu vertimai
Anonimas
5798
nk nesuprantat jus... cia moteris su pedkelnem tik, nes suplese sijona. iki namu daeiti juk reikia, o cia fotkina ;P (galimas wariantas ;D)
Anonimas
5799
nu bet rimtai atrodo, kad sijoną pametė :o :D
Anonimas
5802
kur cia grozis ?
Anonimas
5804
ajajajaj
Anonimas
5804
Eina sau ;D Sitas ziaurus ;D
Anonimas
5804
cia dabar tokia nauja mada... be sijono patogiau :]]]
Anonimas
5806
grozis reikalauja auku, arba aukos reikalauja grozio.
Anonimas
5808
Tu esi auka
Anonimas
5812
Wow... Aukos tie, kurie tai mato :D
Anonimas
5816
Parodijuoji Lady Gaga? Nusipirk tamsesnes pėdkelnes.
kamile
5817
Anonimas
5817
Mergaite, kur padėjai kelnes?
eligija
5820
pzdc :D
Anonimas
5824
#101 ji neturi tevu
Anonimas
5824
Grožis reikalauja aukų arba juodų apatinių..; D
Anonimas
5828
Kauno vaizdas
Anonimas
5828
centrine xD ka jai tevai sake kai is namu isejo taip apsirengus xD
Anonimas
5830
gal jai kaip nors susikele sijonas koks mini ar pan
Auriss
5831
Kj ziauruma ;D
Anonimas
5832
pzda :D
|

