#15 dar durniau parasyt negalejai? o savo sporta ivardini masturbacija? :) tu keturis kartus nusisnekejai :) 1. kad tau kazkas kraus dezes sandely (na nebent dosniai sumokesi). 2. kad nesi no - lifer. 3. kad is spordo negali uzsidirbt. ir 4. kad esi sortaves daugiau nei cia puse rasanciu zmoniu: zmogus sportuoja visa gyvenima...
Grožio salonas - Vyrams
Anonimas
5136
Anonimas
5197
laido riteris :D metu apgailetinas komentaras.
Anonimas
5296
Smurta*
Anonimas
5296
Matosi kad zmogus patyria mokyklini smerta, taip kad visai nesistebiu kad taip stumia ant sportininku
Anonimas
5296
#15 agirdi jauciu to ir telauki kol baigsi mokslu nes sportuojantys tava galva murkdo i klozeta ane :D
Anonimas
5296
eikit vergai pasportuokit.. Nes jau greit baigsiu mokslus, mano sandely kad kazkas krautu dezes, kad namus pastatytu.. as beto nesakiau kad no liferis esu ir sedziu kiaura diena prie pc, esu sportaves daugiau nei puse cia jusu esanciu , bet supratau kad sportas tik tiem kurie yra apgailetini, ir tikisi kazko pasiekt tik is sporto, skriaust kitus :P susiraskit panas galesit nesiot jas, bet nieko is to nebus kad panesiosit, ji nuo to nepavalgys :))) jei sportuojat tai bent eikit sportuot o ne i kompa ziurekit :D kaip sakoma juokiasi puodas kad katilas juodas :D
Anonimas
5297
#13 pagaliau atsirado normalus zmogus kuris suprato...
Anonimas
5297
vergams ar ne vergams, bet duoda geresne sveikata, daugiau jegos, vikrumo, grazesne isvaizda. ka nolifinimas prie kompo duoda? nieko. fizinis nusilpimas ir protinis nukvakimas.
Anonimas
5297
#10 debilui ribu nera, kai gyvenimas - ekranas
Anonimas
5297
O taip.. galesi per sims'us zmona nesiot, nes nepanesi savos... Zinoma abejoju ar is vis turesi...
Anonimas
5297
#9 durnas... net tiek nedaryciau, sakau, vergam sportas.
Anonimas
5297
#6 cj kokius 3 prisitraukimus padarytum... Su joystick'u.
Anonimas
5297
#6 o kompiuteris nerd'am
Anonimas
5297
Taikliai, labai taikliai... =D
Anonimas
5297
Sportas Vergam :D
Anonimas
5297
šimtmečio demo
Reinass
5297
Metu demo.
NILNYHUG
5297
ir man ;D
Anonimas
5297
IR ka cia motyvuoja? Demotyvuoja? Ar cia mano humoro jausmas prastas ar cia nera nieko juokingo?
Anonimas
5297
sitam grozio salone isleistu pinigu bent jau po dusu nenuplausi vakare
|

