Grietinė? - Ne, nemačiau..

2010.12.31 lOvely
  • 434
22
Grietinė?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
#19 pritariu! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
cia tik smegenai istiske :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Britų trumpaplaukis- mano
Simas Andrulis
Simas Andrulis 5654    
#14 Komentaras geresnis nei demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#7 Mano- rusų mėlynasis. Klysti kad šitas taip pat (((((:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#14

ne. ji tiesiog dulkinasi naktimis. miss braskyteaa gi. kur ji tau grietine valgys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#14 užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#11 tai kad tu irgi oniuko auka. uzsislapstinus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#6 valgai grietine rytais?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Jogurtas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Cia tas #6 kai ka kita galvoj turejo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#10 Pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#6 oniuko auka :( graudu :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#7 čia Britų Trumpaplaukis :P
Nuotraukos nėra
ganjamann 5657    
Vladikai ce tu?
Dywa 5657    
rusu melynasis :*******
Miss_Braskyteaa 5657    
Cjia jau kjaip asj rytaijs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
SU NAUJAIS! TIK NEPAKLIUKITE PO RATAIS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
nieko cia mielo. Beprasmiskas pavienis paveikslas ir atsilupe zodziai. Galime izvelgti pusles silpnuma, valios neturejima ir grietines valgymo igudzius.
Brainshiver 5657    
Sita uzskaitau :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
"Prie ruso" taip alkoholikus paveiksluodavo..
Akvile 5657    
awww koks mielas :}
Grįžti į viršų