Grietinė? - Ne, nemačiau..

2010.12.31 lOvely
  • 434
22
Grietinė?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
#19 pritariu! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
cia tik smegenai istiske :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Britų trumpaplaukis- mano
Simas Andrulis
Simas Andrulis 5650    
#14 Komentaras geresnis nei demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#7 Mano- rusų mėlynasis. Klysti kad šitas taip pat (((((:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#14

ne. ji tiesiog dulkinasi naktimis. miss braskyteaa gi. kur ji tau grietine valgys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#14 užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#11 tai kad tu irgi oniuko auka. uzsislapstinus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#6 valgai grietine rytais?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Jogurtas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Cia tas #6 kai ka kita galvoj turejo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#10 Pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#6 oniuko auka :( graudu :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#7 čia Britų Trumpaplaukis :P
Nuotraukos nėra
ganjamann 5652    
Vladikai ce tu?
Dywa 5653    
rusu melynasis :*******
Miss_Braskyteaa 5653    
Cjia jau kjaip asj rytaijs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
SU NAUJAIS! TIK NEPAKLIUKITE PO RATAIS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
nieko cia mielo. Beprasmiskas pavienis paveikslas ir atsilupe zodziai. Galime izvelgti pusles silpnuma, valios neturejima ir grietines valgymo igudzius.
Brainshiver 5653    
Sita uzskaitau :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
"Prie ruso" taip alkoholikus paveiksluodavo..
Akvile 5653    
awww koks mielas :}
Grįžti į viršų