#9 - o tu dar randi jame gražumo.... :D
Greitai lėksi - lėtai neš
AnonimineA
5229
varnius
5840
nu nedekit tokiu nesamoniu. Kur humoras?
Gusta-Fang
5880
Bet grazus mocas..Gaila moco..
Anonimas
5911
Mocas tai nedaug nukentejo , bent kiek matos ;D
Anonimas
5936
blet kaip taip imanoma??? :D
Anonimas
5939
visi moka važiuot kol gali :D
Anonimas
5941
Jei nemoki vazuot tai nx vazuot ? ;D
Anonimas
5947
Ziauri bet tiesa
Anonimas
5948
durniausia kad masinos vairuotojas gal ir neleke greit taciau jy nes neka greiciau nei baikeri
Anonimas
5948
jei liks ka nest :)
|

