Greitai lėksi - lėtai neš

2010.03.14 Credal
  • 154
11
Greitai lėksi







AnonimineA 5228    
#9 - o tu dar randi jame gražumo.... :D
Nuotraukos nėra
varnius 5838    
nu nedekit tokiu nesamoniu. Kur humoras?
Gusta-Fang 5879    
Bet grazus mocas..Gaila moco..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Mocas tai nedaug nukentejo , bent kiek matos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
blet kaip taip imanoma??? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
visi moka važiuot kol gali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Jei nemoki vazuot tai nx vazuot ? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
Ziauri bet tiesa
Credal 5947    
#1 ir #2 - abu jūs teisūs... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
durniausia kad masinos vairuotojas gal ir neleke greit taciau jy nes neka greiciau nei baikeri
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
jei liks ka nest :)
Grįžti į viršų