Kaip graaažu :))
Grąžink dešrelę!
Habita
5782
kamile
5810
kramtuske
5840
Geras :D +
Anonimas
5875
#8 ziauriai susispisai, apgailestauju :D:D:D:D:D
Anonimas
5875
Pralinksmino :D
Turbosraige
5927
oi :D
Anonimas
5948
nesakysiu, fail.
Anonimas
5948
jeigu ką tai čia turėjo omeny žodį "puošk" todėl ir be nosinės, ponas Jonai, išminčiau didysis.;pp
AnimePsycho
6044
Nuo Jablonskio laikų rodos...
Anonimas
6044
nuo kada grazink su nosine rashomas?" :o
Anonimas
6046
Jonas- man šlykštu tavo komentarus skaityt. Pisa tave kaip kas rašo ?
ENORCA
6056
Miela :3
Anonimas
6071
Grąžink su nosine rašoma. Labai "neskanu" skaityti šiuos demotyvatorius. Su gramatika bent susitvarkykite.
pawelek
6072
Anonimas
6073
Maistas pats į burna lenda :D
|

