#8 Ti zajabys durak :g
Graffiti - Tik leisk jiems papaišyt, ir namo renovacija tau nieko nekainuos
Anonimas
5509
Anonimas
5513
Silciau nuo grafiti nebus :D namus renovuoja ne del dazymo, jei ka ;)
Teenagor
5513
love it.
Anonimas
5514
Nepiskit jūs gal proto, tokių piešinių už dyką niekas nepaišys. Samdo grafitininkus kad ant pilkų pertvarų paišytų, ir tikrai jie ten nemokamai nepaišo.
Anonimas
5514
Is tu plauku milziniskas juru liutas susidaro:D
Anonimas
5514
kjp zjbs.
Anonimas
5514
O kur galima tų dažų nusipirkti? Jie automobiliams iš tikro skirti, ar kaip?
Anonimas
5514
kaip nerealei :O
darius022
5514
#3 pats ciulpi, nepatinka nekomentuok ir tylek kol gyvas
Anonimas
5514
Leidau paisyti, tiesa sakant ir neklause. Tikejausi kasko panasaus, taciau isvydau tik istriestus uzrasus "solomon", "cabri", " .i. " zodziu lietuviskas "grafiti" kuris istikro nera grafiti, o tik kaskokio mazvaikio protinio atsilikimo israiska ant sienos.
Anonimas
5514
Graffiti čiulpia.
puukis4
5514
as ir noriu
Fanatikeee
5514
geriau va taip pieštų, o ne visokius B***us ir t.t.
|

