#8 Ti zajabys durak :g
Graffiti - Tik leisk jiems papaišyt, ir namo renovacija tau nieko nekainuos
Anonimas
5511
Anonimas
5516
Silciau nuo grafiti nebus :D namus renovuoja ne del dazymo, jei ka ;)
Teenagor
5516
love it.
Anonimas
5516
Nepiskit jūs gal proto, tokių piešinių už dyką niekas nepaišys. Samdo grafitininkus kad ant pilkų pertvarų paišytų, ir tikrai jie ten nemokamai nepaišo.
Anonimas
5516
Is tu plauku milziniskas juru liutas susidaro:D
Anonimas
5516
kjp zjbs.
Anonimas
5516
O kur galima tų dažų nusipirkti? Jie automobiliams iš tikro skirti, ar kaip?
Anonimas
5516
kaip nerealei :O
darius022
5516
#3 pats ciulpi, nepatinka nekomentuok ir tylek kol gyvas
Anonimas
5516
Leidau paisyti, tiesa sakant ir neklause. Tikejausi kasko panasaus, taciau isvydau tik istriestus uzrasus "solomon", "cabri", " .i. " zodziu lietuviskas "grafiti" kuris istikro nera grafiti, o tik kaskokio mazvaikio protinio atsilikimo israiska ant sienos.
Anonimas
5516
Graffiti čiulpia.
puukis4
5516
as ir noriu
Fanatikeee
5516
geriau va taip pieštų, o ne visokius B***us ir t.t.
|

