Google vertėjas - Visagalis

2011.04.15 justukyte
  • 67
30
Google vertėjas




© Youtube.com



Nuotraukos nėra
Anonimas 2341    
Ok
Nuotraukos nėra
Anonimas 3992    
Kaip prisizvengiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
#16 Višta, pati nežinai, kodėl fanių demo netvirtina... O nepatvirtina todėl, kad jose būna tik "oj jis nuostabus, oj jis gerulis, hateriai lopai". Tokį šlamštą kuria tik snarglės, kurios pamato porcelianinį snukelį per MTV ir kaip mat sudrėksta. O apie muzikos komercijos sistemą - nė bum bum. Kai išmoksi skirti talentą nuo autotune ir įvaizdžio, skirto užkabinti žuvis, plaukiančias pasroviui, tada suprasi, kodėl fanių demo netvirtinamos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5111    
#25 Eminem performed with Rihanna:D
Nuotraukos nėra
narsyk.net 5196    
Telefonui.eu - Viskas ko reikia tavo telefonui nemokamai!
Nuotraukos nėra
narsyk.net 5196    
Donatas montvydas dainavo su Rytis Cicinas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5287    
pabandykit i anglu kalba isversti Donatas montvydas dainavo su Rytis Cicinas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
idomu kiek bieberis sumokejo kad isverstu i "Justin Bieber had hit puberty" ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
Man pačiam nepatinka tas Bieber. Bet ir matau, ant žvaigždžių kažkas stūmt mėgsta. O dabar pagalvokit, ant ko real stūmt reikėtu, pvz kubilius.. Arba lieką ant tėvų. ;-)
Nuotraukos nėra
jellybean 5546    
tai, kad jis iš savęs pyzdavojas taip versdamas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Google vertejas visagalis :D
Is visu pyzdavojas :D
MagicianGirl116 5546    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
#16 Well, dude, it's not true, and it's not sad =S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
žinote kodėl, tokios apgailėtinos demotyvacijos, kaip ši, kuriuose būna užstumta ant bieberio visada būna patikrintos, o fanų - ne? todėl, kad modetoriukai yra antifaniukaaaai :) sad but true.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Jo muzika ne, pats Bieberis taip! Tikrai talentingas, groja keletu instrumentu, turi balsa, yra artistiskas ir charizmatiskas, nuosirdziai gaila visu hateriu kurie nemegsta talentingo vaikio kuriam sekasi ir patys nezino kodel :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
#11 Gal eik į lauką ir prasivėdink galvą šiek tiek:) Žinai ką aš tau pasakysiu? Duosiu laaabai gerą patarimą. NESUPRANTI DEMOTYVACIJOS - NEKOMENTUOK.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
eikit jus i lauka geriau nekure situ sudu............ nolifers
Fanatikeee 5546    
gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Jauciu vel ta ToksGyvenimas ar ten kokie kiti dundukai nusiunte i patikrinima sita suda.. KOKIE ATSILIKE, METU SENUMO IDEJO. Su ta google totali nesamone yra. ten parasai rihanna ismeta cicinas. arba kazkada buvo taip, kad parasei is lietuviu i anglu, parasydavai 'nemoku lietuviskai' ismesdavo 'speak angliskai' :D Cia totali pieva yra ir JUS idiotai esat su tokiom demo.. bet tai jo, mazvaikiam patinka. graudu, labai :)
kiki17 5546    
sens bajeris buvo su kita kalba
Karollis 5546    
:D
Spameris 5546    
Žiauriai senas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
google vertejas tiesa sako ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
lūžtu blmb.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
geras ;D bet tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
nulūžau :D google vertėjas pavaro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Toooks nesveikas. :D
Grįžti į viršų