;D
Gimtadienis - Gal ryšio nėra?
Anonimas
5636
Anonimas
5638
zmones, kurie nesupranta manau isvis nezino kas yra demotyvacija;)
Anonimas
5644
Demotyvacijomis galime vadinti tas, kurių 60% čia besilankančiųjų nesupranta... Ši labai arti demotyvacijos titulo :)
Anonimas
5644
Originaliausia demotyvacija iki siol cia ideta! Jega!
Anonimas
5645
Cia turi omeny kad niekas nesveikina, neskambina. Tai tipo del to : gal rysio nera? tipo del to gal nesveikina? supraskit pagaliau.....
fabulous
5645
na va
Anonimas
5645
lb gaila, bet nesupratau :D
Anonimas
5645
Ir aš supratau. ;/
Anonimas
5645
forever alone.. supratau. :/
Anonimas
5645
Kas bl per baidykle ;D
Anonimas
5645
Graži demo, bet gaila, kad yra tiek daug žmonių kurie to nesupranta:)
Anonimas
5645
nu žiauriai če biški ;D
Anonimas
5645
Su Gimtadieniu :D
Anonimas
5645
Forever alone :D
Anonimas
5645
būna būna :D
Anonimas
5645
ai, žiauru čia truputį :)
Anonimas
5646
nu kai man taip nebuna tai as ir nesupratau sitos demo kol nepaaiskino.
Anonimas
5646
facepalm
gretagreat28
5646
Ziaurokai :D
Anonimas
5646
#2 Gimtadienis, o niekas neparaso nepaskambina, geriausiu atveju gimines
Anonimas
5646
nesupratau?
OoS
5646
Užskaitau šitą
|

