Gėris - Jau nieko neišgelbės šiame pasaulyje

2011.02.03 Agurotis
  • 113
14
Gėris







Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Išgelbės, jei tik toks atsiras..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
čia kažkas apsinarkašninęs tą paveiksliuką darė - gėlės, gyvūnai šoka... ;D
Nuotraukos nėra
adamkus123 5618    
tuoj pasirodys vilkas wait for it wait for it wait for it dabar
Deimut 5618    
verkiam ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Dabar visi paverkit, koks pasaulis neteisingas(:
Teenagor 5618    
#9 - tiesa..
Nuotraukos nėra
Gedas666 5618    
geris gelbeja tik filmuose daugiau niekur
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
kestis gris is anglijos ir isgelbes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Kiškutis daro savo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
tik idijotu gerumas neveikia....
O Tado E. komentaras uuuuuuu superinis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Ka geris isgelbes, ka papai, ka alus, ka dar kas isgelbes ? Vienintelis dalykas, kad nuo kvailumo neimanoma issigelbeti.
Nerimtas 5618    
Už tai geris sielą išgelbės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
jei kas ir išgelbės pasaulį tai tik ALUS!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Išgelbės
Grįžti į viršų