Jo xD
Geriausias žodis pasiteisinimui... - "Nežinau!"
Anonimas
5538
Twinky
5638
:D
Anonimas
5664
:D najs
Anonimas
5664
arno,arno ;D
Anonimas
5665
:D
Anonimas
5665
cia arno?:D
Anonimas
5666
Man buvo,kai liepiui klasiokui būčiuot man batus. Pamatė mokytoja ir nežinau nepadėjo:(
Anonimas
5666
buna, buna ;D
Anonimas
5666
nezinau
Anonimas
5666
nu kaip 10 metu vaikas gali parasyt, kodel jis taip dare? neimanoma.
Anonimas
5666
geruma;D
Anonimas
5667
irgi ta pati rasau ar sakau visad shulioj :D
Anonimas
5667
pabundu anksti ryte ir mastau apie tave nezinau kodel
gretagreat28
5667
is oro :D
|

