Geriausi - Geriausios pirmą kartą atsisako. Geriausi antrą kartą nesiūlo.

2010.04.30 duce
  • 200
18
Geriausi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
pridažytos akys belekaip. Tona dažų. Vakare gal ir sakytumėt "Myliu", bet pamatę ją ryte- abejoju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
bet is esmes, taip ir yra..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
uz mergina tokiom akim atiduociau visa savo gyvenima ;>>>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Tai gaunas geriausi tarpusavy nesimyli :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
#12 dar vienas stokojantis intelekto ir demesio... gaila man taves ;) tikiuosi susirasi draugu ir busi gerbiamas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
heh na nezinau vykes ar nevykes komentaras bet mergaite tj grazute :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
PO SITOS FOTO PIST USINOREJAU KAIP NZN KAS!!!!!!!!!(JEI KA AS CIELKA MERGA MA18)xD
Nuotraukos nėra
belenkox 5898    
Geriausi antrą kartą nesiūlo. lb geras pastebejimas,reikes pajamt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
#6 +5 uz komentara :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
#6 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
šratai, ne akys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
nieko jos akys ten neipatingos :D tik kad truputi zvairos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
gera merga kaip grazus automobilis . pasvajoji ir praeina. debile tu zemiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
nerealios akys.. del tokiu akiu ,kas ryta jei myliu sakyciau
Robinis 5901    
:D kaip tevas visada moke sakyt "antra kart nekartok" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
nenormali ta po kaire
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
kazko teisingesnio jau senai nemaciau
OldSchool 5901    
Amen
Grįžti į viršų