Geri ketinimai - Dar nieko nereiškia

2011.06.22 ruslik
  • 201
11
Geri ketinimai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5261    
#9 pritariu sklidini isminties bei isgivenimu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5306    
Tie kurie neyperka iphono tai jiem iphone shudas :D tie kurie jy turi - tai iphone is the best in the world :D
zivou 5482    
Kokie cia visi protingi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
Išviso nk nežinai tai tylek.
iPhonui nereikia jokio raktelio tiesiog paprasčiausio smailaus daigto,o kortele yra dedama standartine(kokia ir tu nesioji telefone) ir dar iPhonas niekada neišsijungia,o tik užsirakina(nebent išsikrauna). ; )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
Išviso nk nežinai tai tylek.
iPhonui nereikia jokio raktelio tiesiog paprasčiausio smailaus daigto,o kortele yra dedama standartine(kokia ir tu nesioji telefone) ir dar iPhonas niekada neišsijungia,o tik užsirakina(nebent išsikrauna). ; )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
"atsigauk" kaimas tu kaimas;D i phone kortele nko nereiskia ji isvis net kitokia maza ir ja ishimt ish jo netaip lengva be specialaus raktelio,ji blokina nesvarbu ijungtas jis ar ne..ir prikolas tame kai ji uzblokina pati aple kompanija jis buna tik stiklo gabalelis kuris nkam nereikalingas na nebent tokiem kaip tu,ant sienos isiremint ir svajoti apie ji;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
#3 jei pamestum iphona tai tikrai neatsirastu tokio durniaus kuris ji atiduotu butu tik kortele per puse ir lauk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
#3 Jo, toks grabas kad net ieškot neapsimoka. Taip žinau kad rašei kad jiem pz butu....
zilwis777 5484    
Jeigu tai būtų mano iPhonas, geriau aš jo nerasčiau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
O! Taduks! Ūtele tu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
tai va kur tas mano telas
Grįžti į viršų