Geras daiktas tas Internetas... - Pasedėjai 5 minutes, o praėjo 2 valandos.

2010.04.28 Sania
  • 242
20
Geras daiktas tas Internetas...







Nuotraukos nėra
Anonimas 4951    
Karocia sakau mamai einu prie pc ir tik 5min. Bet sedziu 3-4 val. :D
gretagreat28 5658    
good one :D
Nuotraukos nėra
Greta05 5771    
sutinku, kad wisiskai teisingai pasakyta. bet nuotraukos wisiskai nesuprantu :)
Rutaa 5812    
visiska tiesa ;D dabar net susimasciau kiek laiko sedziu prie pc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
man ir patinka prie kompo pasedet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
geras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
man taip pat
Turbosraige 5895    
Geras ;D
chzarija 5895    
jooooaaa
Sania 5897    
a
DeZaVu 5901    
geras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
#1 Pritariu, as ta pati turejau omeny, tik pritruko zodziu apibudint.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
taip ir buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
bet is tiesu taip ir yra, atrodo vos kelias minutes pasedejai, bet kai paziuri i laikrodi tai O.o
Vyncas 5902    
#2 Prasmingas atsakymas; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
#1 prasmingi zodziai... :D
Nikas. 5902    
Grįžti į viršų