Geras daiktas tas Internetas... - Pasedėjai 5 minutes, o praėjo 2 valandos.

2010.04.28 Sania
  • 242
20
Geras daiktas tas Internetas...







Nuotraukos nėra
Anonimas 4954    
Karocia sakau mamai einu prie pc ir tik 5min. Bet sedziu 3-4 val. :D
gretagreat28 5661    
good one :D
Nuotraukos nėra
Greta05 5773    
sutinku, kad wisiskai teisingai pasakyta. bet nuotraukos wisiskai nesuprantu :)
Rutaa 5815    
visiska tiesa ;D dabar net susimasciau kiek laiko sedziu prie pc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
man ir patinka prie kompo pasedet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
geras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
man taip pat
Turbosraige 5897    
Geras ;D
chzarija 5897    
jooooaaa
Sania 5899    
a
DeZaVu 5903    
geras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
#1 Pritariu, as ta pati turejau omeny, tik pritruko zodziu apibudint.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
taip ir buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
bet is tiesu taip ir yra, atrodo vos kelias minutes pasedejai, bet kai paziuri i laikrodi tai O.o
Vyncas 5905    
#2 Prasmingas atsakymas; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
#1 prasmingi zodziai... :D
Nikas. 5905    
Grįžti į viršų